Kanaviçe modelleri ile ilgili yazımız, güzel bir bahar gününe denk geldi :) Peki, bu güzel günde dışarıda dolaşmak, baharın tadını çıkarmak varken “Neden bu yazıyı yazıyoruz?” diye merak edebilirsiniz.  Çünkü özellikle güzel haftasonlarında size eşlik edebilecek, 1-2 gün içerisinde kolayca tamamlayabileceğiniz yeni goblen, kanaviçe modelleri stoklarımızda!!!

Dilerseniz sırayla gidelim :)
Videomuza göz attıktan sonra yazının devamını okuyunuz.


Kanaviçe modelleri – Yastık kitleri

Uygun fiyatları ile dikkat çeken Collection D’art goblen yastık kitlerimizden 10 modeli yeniden stoklarımızda görebilirsiniz. Çok fazla stoklu olarak tutmadığımız için bu kitlerden toplamda 25 model bulunuyor. Yine de yeni getirdiğimiz ürünlerle birlikte sayı neredeyse 2 katına çıkmış :)
Herhangi bir modeli ürün kodu ile birlikte bize ilettiğinizde tedarik etmek mümkün.
Aynı zamanda bizi takip eden üyelerimizin yakından bildiği üzere, bu kitlerimiz 24 saat içinde kargoya veriliyor. Öğleden önce vermiş olduğunuz siparişler, uzaklığa göre değişmekle birlikte genellikle ertesi gün teslim ediliyor.
Goblen yastık kitlerini, yer yer kanaviçe yastık kiti olarak adlandıran üyelerimiz de bulunuyor. Bize göre her iki şekilde de adlandırmak mümkün. Goblen, etamin, kanaviçe tanımlamaları ile ilgili detaylı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kanaviçe modelleri yastık kitleri

Kanaviçe modelleri yastık kitleri

Goblen modelleri

Genellikle yaz dönemi boyunca goblen modelleri stoklarında düşüşler yaşanır. 2013 yazında goblen modelleri konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz, çünkü bu yaz stoklarımızı hiç eksiltmeyeceğiz. Bu doğrultuda stoklarımıza büyük goblen modellerinin yanı sıra özellikle kısa sürede bitecek küçük ebatlı kolay goblen modelleri de ekledik. Dün, daha önce stoklarımızda tükemiş olan modellerden 60 model yeniden stoklarımıza girdi.
Ürünlerin tamamını incelemek için linkimiz:
Goblen etamin kanaviçe modelleri – Collection D’art

kanaviçe modelleri

Kanaviçe modelleri – Manzara

Son eklenen modeller ile birlikte şu anda sadece bu marka için 150’den fazla goblen modeli satışta ve yaz sezonu boyunca gerek bu marka gerek diğer marka ürünlerini mevcut sayılarının altına düşürmemeyi planlıyoruz. Bu hafta sonu yeni eklenecek modeller ile birlikte bu marka için model sayımız 160’ın üzerine çıkacak.
Sitemizde göremediğiniz modeller için her zaman iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.
Güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle,

Goblen, etamin, kanaviçe

www.goblenci.com

 

Share Button