Kanaviçe kitlerimiz arasına yeni bir seri daha ekledik.
Kanaviçe kiti, iğne,iplik makas gibi kanaviçe işleme için gerekli tüm malzemelerin içerisinde bulunabileceği, şık bir dikiş kutusu ile ambalajlanmış olup, işlemenizi bitirdikten sonra bu kutuyu dikiş kutusu olarak ya da dekoratif olarak farklı amaçlarla kullanabilirsiniz.
Bu seride, 9 farklı model yer alıyor. Bu modellerdeki  temalar manzara, hayvan, çiçek ve mutfak başlıkları altında toplanabilir. Yazının devamında ürün içeriğine ait fotoğraflar ve açıklamalar bulabilirsiniz.

Kanaviçe kitleri, kanaviçe setleri, etamin kitleri

Kanaviçe kitleri, kanaviçe setleri

Kanaviçe Kiti

Elbette, böyle bir kitten bahsederken, sadece online olarak  www.goblenci.com üzerinden satışı yapmamız nedeniyle, ürünleri görme imkanınız olmadığının farkındayız. Dolayısıyla nasıl bir kitten bahsettiğimizi anlatabilmek için bu kitlerin içeriğini de sizler için fotoğrafladık.

İşlemeye hazır kanaviçe

kanaviçe kiti, etamin kiti içeriği

Kanaviçe kiti içeriği

Fotoğraflarından da görebileceğiniz üzere, etamin – kanaviçe kitimiz içerisinde
-Metal dikiş kutusu
(kelebek ya da gül desenli),

-Dmc 14ct. etamin kumaşı
(kumaş ölçüsü 25x25cm., desen ölçüsü yaklaşık 20x20cm.),

-Dmc muline ipliği,

-Makas,

-Nakış İğnesi, (ucu yuvarlak etamin-kanaviçe iğnesi)

-Kanaviçe şeması / etamin şeması,

-İşleme kılavuzu/açıklamalar bulunmaktadır.

Muhtemelen birçoğumuzun ortada hiçbir sebep yokken iğne veya ipliklerinin ortadan kaybolmuşluğu vardır. Ve çoğunlukla bu ortadan kaybolanlar,  “tam da işlemek” üzere olduklarımızdır. :)

Şık dikiş kutusu sayesinde, işleme sırasında sürekli olarak ara vermek zorunda kalanlar (uzun süreli aralar) malzemelerini kutusunda saklayarak, tekrar işleme yapmaya başlamak istediklerinde bütün malzemelerinin yerinde olacağına emin olabilirler :)

 

İşlemeye hazır kanaviçe kitleri

İşlemeye hazır kanaviçe kitleri

Kılavuzda yer almayan çeşitli ipuçları ve faydalı olabilecek diğer bilgiler için, dilediğiniz zaman açık okuyabileceğiniz, hatırlayabileceğiniz online bir bölümüz de var.
http://www.goblenci.com/goblen-etamin-kanavice-isleme.html

Ayrıca diğer sorularınız için bizlerle iletişim bölümünden irtibata geçebilir, ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Hediye???
Bu seride yer alan kanaviçe kitlerimiz aynı zamanda sevdiklerinize hediye etmek için harika bir seçenektir. Gerek ürünün dış ambalaj kutusu gerek içindeki dikiş kutusu ile son derece şık görünen, kalıcı bir hediye olacaktır. Bir süredir bu hobiye ilgi duyan, işlemiş olduğunuz goblen, kanaviçelere bayılan :) , fakat bir türlü cesaret edip başlayamayan bir arkadaşınız için uygun olabilir. :)

Dilerseniz işlemesi çok uzun sürmeyecek olan bu modelleri tamamladıktan sonra da hediye edebilirsiniz. Uzun süren modelleri hediye etmek isteseniz bile, kendinize saklamak ağır basabilir. Zaman zaman “bu goblen tablo bende olsa, evimin baş köşesine asarım” diye hangimiz düşünmemiştir ki…

Eğer ilk defa başlamayı düşünen kişi “siz” iseniz, denemek için uygun bir kit olacaktır. En azından sonunda arkadaşlarınıza gösterebileceğiniz en az bir dikiş kutunuz olacaktır :)

Belirli bir yaş üstü çocuklarınız için de, birlikte keyifli zaman paylaşabileceğiniz yeni bir hobi belki de!!!

Keyifli işlemeler dileriz!!!

Saygılarımızla,

Share Button