Sitemizde fırsat buldukça ve bizlere iletildikçe işlenmiş goblen, etamin, kanaviçe modellerine, bu tekniklerle işlenip değişik dekorasyon fikirlerine eşlik eden modellere de yer vermeye çalışacağız.

İlk olarak sitemizde sabit olarak yer vermiş olduğumuz, üyelerimiz tarafından bize gönderilmiş olan bazı modellere yer vermek istiyoruz.
Siz de daha önce www.goblenci.com’dan alışveriş yaptıysanız ve bitmiş modeli bu sayfamızda diğer goblen severlerle paylaşmak isterseniz, modelin (mümkünse en yüksek kalitede) çekmiş olduğunuz fotoğraflarını bizlereGoblenci iletişim e-posta adresimizden ulaştırabilirsiniz. Fotoğrafların ne şekilde çekilmesi gerektiğine dair, aşağıdaki örnek fotoğraflar bir fikir verecektir sanıyoruz.

Yayınlanan fotoğraflarla birlikte en beğendiniz modeller hakkında bilgi alabilmeniz için ürünlerin ana sayfamızda yer alan linklerini de yayınlayacağız. Sitemizdeki güncellemeler nedeniyle ürüne ulaşmazsanız, “goblen arama” bölümüne ürün adını yazarak aratabilirsiniz. Aramalarınız sonuç vermiyorsa iletişim bölümü yine devrede :) E-posta adresimizden bizlerle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşlenmiş goblen örnekleri

En çok beğenilen modellerimizden biri Osman Hamdi’nin  Kaplumbağa Terbiyecisi
Not: Baskılı goblen terbiyecisi gobleni olduğuna dair, üyelerimizden çeşitli duyumlar aldık. Ancak ne işlenmiş örneğini gördük, ne nerede satıldığını tespit edebildik, ne de satışa sunmamız için bizimle temasa geçildi. Bilgisi olan varsa, bizleri de bilgilendirebilirse, baskı kalitesi ve işlemeye uygunluğunu kontrol ettikten sonra sitemizde yer vermek isteriz.
Etamin, kanaviçe işlerine yeni ilgi duyanlar için daha kolay olduğunu düşünerek baskılıya yönelmek mümkün olabilir. Ancak tecrübeli üyelerimiz; resimde görülen detayların baskılı goblende net olarak verilemeyeceğini çok iyi bileceklerdir.

Kaplumbağa terbiyecisi gobleni

Kaplumbağa Terbiyecisi-Osman Hamdi Bey

Ürünün, bu yazının yazıldığı tarihteki linki:
Kaplumbağa terbiyecisi modeli 

Şayet ürünü bulmakta problem yaşarsanız arama bölümüne “Kaplumbağa Terbiyecisi” yazıp, arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Aslında bu başlık altında bir kaç tane model birden yayınlamayı düşünüyorduk, ancak çeşitli sebeplerle -bunların başında “zaman” geliyor :) -paylaşmak isteyip paylaşamadığımız o kadar fazla konu var ki, diğer modelleri başka bir yazıda mümkün olduğu kadar detaylı (zamanımızın elverdiği ölçüde) paylaşmaya çalışacağız.

Merak etmeyin!!! Planladığımız çok fazla şey olduğu ve bunları en kısa sürede buradan sizlere aktarmak istediğimiz için, bu süre o kadar da uzun olmayacak.

Saygılarımızla,
www.goblenci.com

Share Button